Login: Hasło:
Regał dla krewetek

Regał dla krewetek całkowicie wykonany z lekkiego,a zarazem mocnego aluminium, wzmocniony łącznikami z poliamidu z rdzeniem stalowym zgodnie z EN 10305-5 (DIN 2395) - wysokie statyczne obciążenia, max. 400 kg na każdy łącznik, co daje na jednym poziomie wytrzymałość 1600 kg.

Wymiary: 
-215 cm wysokość
-40 cm długość 
-40 cm głębokość

Produkując regały wdrożyliśmy szereg innowacyjnych rozwiązań, które doskonale sprawdzą się i ułatwią codziennie użytkowanie. 

Na każdym z trzech poziomów, na tylnej ścianie znajduję się moduł zasilający,na którym umieszczono dwa  gniazda elektryczne. Dla Państwa wygody i usprawnienia pracy gniazda można uruchomić osobnym wyłącznikiem na każdym z poziomów, co czyni je prostym w obsłudze. Dodatkowo zastosowaliśmy mocne oświetlenie led (6 x 16W). Na całość oświetlenia udzielamy dwuletniej gwarancji.

W regale użyte są dwa niezależne przewody zasilające, jeden od grzałek i filtrów, drugi od oświetlenia led. Podłączając sterownik czasowy pod oświetlenie, czynimy regał praktycznie bezobsługowym. Regał w całości malowany proszkowo, dostępne standardowo w czterech kolorach : srebrny, czarny, biały i niebieski.

www.alu-mar.pl Copyright © 2018
Design by: daisuke-design