Login: Hasło:
Regał dla gryzoni i królików

Sklepowe regały dla  gryzoni i królików całkowicie wykonane z lekkiego, a zarazem mocnego aluminium, wzmocnione łącznikami z poliamidu. Połączenie aluminium i szkła, znacząco poprawiaja wygląd i designe sklepu. Dzięki naszym regałom ekspozycyjnym  tworzymy lepsze warunki dla zwierząt, dbając tym samym o naszych pupili.


Wymiary naszego regału:
-173 cm wysokość
-105 cm szerokość
-50,5 cm głębokość

Produkują regały dla gryzoni i królików  zastosowaliśmy mocne oświetlenie led, zawierające trzy niezależne moduły. Każdy z nich posiada niezależny zasilacz. W razie awarii każdy moduł możemy z łatwością podmienić na inny. Na całość oświetlenia udzielamy dwuletniej gwarancji.

Regał w całości malowany proszkowo, dostępne standardowo w czterech kolorach: srebrny, czarny, biały i niebieski. Realizujemy również indywidualne zamówienia na inną kolorystykę.

Na regale mogą znajdować się od trzech do dziewięciu przegródek na zwierzęta. Tylne szyba wyklejona jest specjalną folią imitującą słoneczną i malowniczą łąkę. Od góry, na każdym z trzech poziomów znajduje się  kratka, która ułatwia dobrą wentylacje i dostęp świeżego powietrza dla  zwierząt.  

www.alu-mar.pl Copyright © 2018
Design by: daisuke-design